Decozi Söve

DecOzi Söve Ürünleri Tanım ve Direnç Ölçüleri

DecOzi  SÖVE ÜRÜNLERİ

Tanımlama ve direnç ölçüleri


DecOzi  ürünleri 2 tip şeklinde kaplanmaktadır
1-sıvama  şeklinde kaplama
2-püskürtme şeklinde kaplama

ürünlerimiz 28 dns (dansite) yoğunluk strafordan bilgisayar sistemli cnc.makinalarda  şekillendikten  sona ,kaplama aşamasına girer ,
kaplama formülümüz (reçine) hassas gramajlarla hesaplanarak  hazırlanmaktadır, bu kaplamada kullanılan tüm kimyasallar ithal ve  üst kalitede olup homojen bir  karışım ile elde edilir.
Karışım formülümüz  ısı tasarufu yapar . su almaz .ses geçirimez ,ultra viyole ışınlardan etkilenmez ,asitlenme yapmaz , sürtünmeye karşı  aşırı dirençlidir,yosun ve küflenme yapmaz,bakteri üretmez  .aynı zamanda elastik gibidir bükülmelerde çatlama yapmaz %50 oranında esnektir.tüm su bazlı boyalarla uyumludur. Bizim önerimiz elastik boyalardır,çünkü elastik boyalar kir tutmaz ve yağmurdan  kendini temizler.
Muadillerinden kesinlikle üstün kalitede olup ve dayanıklı  bir  yapıya sahiptir, ve hesaplıdır.
Kaplamamız yer yer kalınlıkları değişken olabilir bu bir etken değildir, ve kaplamadaki silisyumun rengini dikkate almayınız çünkü zamanla  faklı damardan gelidiği için silisyumun  rengi değişik olabilir .
Ürünlerimiz  özel  kurutma sistemi ile kurutulmaktadır. Yaz mevsiminde ortalama 5 günde uygulanacak hale gelir. Kış mevsiminde ise ortalama 8 gün içinde uygulanacak hale gelir .
Ürünlerimiz üretim tarihinden itibaren 95 gün sonra  kemikleşme aşmasını tamamlamış olur . bu aşamaya gelmiş her hangi modeldeki bir ürünümüz yukarda saydığımız özelliklerin hepsi taşır  hale gelir ve yıllara meydan okur . Dolayısı ile kafanızda istemiş olduğunuz  tüm kalite  özellikleri yerine getirmiş olur.
Ürünlerime istediğiniz tesleri yapa bilirsiniz .
Örneğin  suyun içinde yanları açık olsa  bile suda rahatlıkla bekletebilirsiniz.
Sürtünmeye karşı istediğiniz bir metali  çelik bile olsa aşındırmaya çalışabilirsiniz.yada 40 no parke zımparası ile aşındırmaya çalışabilrsiniz.
 Islatarak Derin dondurucuya koyup buzlanmaya karşı genleşme direncini ölçebilirsiniz ,aynı zamanda buz tutmuş bir malemeyi çıkarıp ani ısı değişikliğini güneşe koyarak deforme olmayacağını görebilirsiniz.


iso 9001 kalite normlarında üretim yapmaktayız


Gerekli teknik bilgileri 0382-215 18 58 veya 0532 407 62 53 nolu telefonlardan alabilirsiniz
Saygılar sunar işlerinizde başarılar dileriz .                                                                                                                                             

             DecOzi
dekoratif cephe yalıtım sistemleri


© 2014 Decozi
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır.
ızinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yapım: EKS