Decozi Söve

Cephe-Söve - İnşaat Kaplama-Dekorasyon

                                            Cephe

 

 

 

Cephe söve –cephe sove

-DecOzi Söve cephede yalıtım ve dekoratif amaçlı kullanılan  bir üründür.

-Cephede  DecOzi söve kullanımı günümüzde gittikçe yaygınlaşan bir yöntemdir.

-Cephede söve kullanımı uygun bir yöntemdir, DecOzi sövenin kullanıldığı cephedeki pencere profilleri gayet şık ve güzel bir görüntü vermektedir,

-DecOzi söveler sınırsız model seçeneği sahiptir .

-DecOzi söve binaya extra bir külfet getirmeyen ekonomik ve hafif bir malzemedir,kısa zamanda uygulanabilen defalarca istenilen renklerde boyanabilen bir üründür .

 

 

 

 

                                     İnşaat -insaat

 

 

 

-insaat sektörü türkiyenin lokomotif sektörüdür.bacasız sanayi tabiri sıkça kullanılır.

-İnşaat teknolojisi ülkemizde gün geçtikçe ilerlemektedir, buna paralel olarak  yeni malzeme talepleri artmaktadır,inşaat cephelerinde özellikle yalıtımın değeri anlayan ülkeler enerji sarfiyatını önlemek amaçlı çeşitli önlemler geliştirmişlerdir.

-Ülkemizde  yalıtım sektörünün geliştiğini fark eden DecOzi  firmamız inşaat sektöründe dış cepheye yönelik yalıtımı mükemmel, olan eps strafor  esaslı fugalı kaplama ve yalı baskı benzeri sınırsız modellerden oluşan, dış yalıtım malzeme grubunu üreterek iç ve dış pazara hizmet etmek maksatlı ,sürekli kendini yenileyen bir  anlayışla sektörün öncüsü  bir  şirkettir .

 

                                   

 

 

                                         Kaplama

 

 

 

 

- DecOzi Fugalı Kaplama binaların dış cephesinde yalıtım değeri % 60 olan binayı korumak amaçlı ve estetik görünüm veren bir DecOzi ürün grubudur.

- DecOzi kaplama binalarımız için çok önemli bir unsurdur,bu nedenle kaplama yaparken bir çok özelliği bir arada barındıran fugalı kaplama önem arz etmektedir.

- DecOzi fugalı kaplama fabrikasyon üretilen kullanıcısına hazır şekilde teslim edilen bir dekoratif yalıtım malzemedir, uygulaması kolay,hafif,binaya ağırlık yükü vermez, hırlı biten  bir uygulama sistemidir,depreme dayanıklı ,esnek ve darbelere dayanıklı ,suya ve sürtünmeye aşırı mukavemetli ömrü binalarınızla eşdeğerdir .

 

         

 

                                      Dekorasyon

 

 

       

 

DecOzi ürünleri  iç ve dış dekorasyonda çok rahatlıkla kullanılan ürünlerdir.

 DecOzi sutun ve başlıkları olduğu gibi kartonpiyer ve lamba göbekleri ve tavan kaplmaları yanı sıra tüm ürünleri dekorasyon amaçlı kullanılabilen ürünlerdir.

DecOzi ürünleri starfor esaslı olduğu için çatlama dökülme deforme olma riski yoktur.

Binanızla ömrü eş değerdir .defalarca istenilen renkte boyanabilir.

            

 

             

 

       

 

 


© 2014 Decozi
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır.
ızinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yapım: EKS